5 Temmuz 2015

Bahçelievler Ağız ve Diş Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 MHRS

30 Cumartesi Haziran 2012, 4:28 | Sağlık | 0 Yorum | Read 2530 Times
Yazar fy23

Bahçelievler Ağız ve Diş Hastanesi ile ilgili tüm bilgiler bu yazımızda. Yenilenen randevu sisteminden adres kroki ve ulaşım bilgilerine kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden  randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden  Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden   randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi krokisine ulaşmak için tıklayınız

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi doktor çalışma çizelgesi için tıklayınız.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adres :  Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No:141/2 Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon: 212 441 53 12

Fax  212 441 53 18

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap