4 Temmuz 2015

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita

8 Cumartesi Eylül 2012, 21:46 | Sağlık | 0 Yorum | Read 4828 Times
Yazar fy23

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi bu yazımızın konusu.Bu hastane hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler yazımızın devamında. Yenilenen randevu sistemi başta olmak üzere tüm merak ettiğiniz soruların cevabını bulabileceksiniz.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle  Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet  Hastanesinden  Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet  Hastanesinden randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi krokisine ulaşmak için tıklayınız

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi doktor(hekim-poliklinik) çalışma çizelgesi için tıklayınız.

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi tahlil (laboratuvar) sonuçları için tıklayınız.

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Adres :  Barbaros Bulvarı No.109 Yıldız/Beşiktaş – İSTANBUL

Tel 0212) 236 51 51

Fax ( Belge geçer ) 0212) 258 50 57

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap