2 Temmuz 2015

Bülent Doğanlar Semt Polikliniği Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita İletişim

21 Salı Ağustos 2012, 21:35 | Sağlık | 2 Yorum | Read 10207 Times
Yazar fy23

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak çalışan ve Esenler halkına hizmet veren Bülent Doğanlar Semt Polikliniği bu yazımızın konusu.Bu semt polikliniği hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler yazımızın devamında. Yenilenen randevu sistemi başta olmak üzere tüm merak ettiğiniz soruların cevabını bulabileceksiniz.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Bülent Doğanlar Semt Polikliniğinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Bülent Doğanlar Semt Polikliniğinden  Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Bülent Doğanlar Semt Polikliniğinden  randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Bülent Doğanlar Semt Polikliniği krokisine ulaşmak için tıklayınız

Bülent Doğanlar Semt Polikliniği doktor çalışma çizelgesi için tıklayınız.

Bülent Doğanlar Semt Polikliniği tahlil sonuçları için tıklayınız.

Bülent Doğanlar Semt Polikliniği Adres : Mimar Sinan Mh. 1. Cd. No: 20 Esenler – İSTANBUL

Tel 0212) 440 42 20                                            

Fax ( Belge geçer ) 0212) 610 88 00                       

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

"Bülent Doğanlar Semt Polikliniği Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita İletişim" yazımıza 2 Yorum Yapıldı

  1. semanur diyor ki:

    diş çekimi

  2. esmer diyor ki:

    ben diş randevusu aldım zarzor güngürene gittim senin dişlerini biz yapamayız uzman doktur ancak yapabilir dedi beni geri yolladı eve sevilay soyadını hatırlıyamadım şimdi ozman doktur olmadıktan sonr esenlerde diş hstanesi açılmış ne yapayım yine madurum ben esmer keklik

Yorum Yap