22 Mayıs 2015

Çamlıca Semt Polikliniği Randevu Alma MHRS Alo 182

26 Salı Haziran 2012, 16:56 | Sağlık | 0 Yorum | Read 10515 Times
Yazar fy23

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesine bağlı olarak çalışan Çamlıca Semt  Polikliniği  bu yazımızın konusu. Sizlere bu hastane hakkında gerekli tüm bilgileri hazırladık. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi sunarak yazımıza geçelim

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Çamlıca Semt  Polikliniğinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Çamlıca Semt  Polikliniği Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Telefonla Çamlıca Semt  Polikliniğinden   randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Çamlıca Semt Polikliniği Hekim Çalışma Listesi ( Aylık ve Haftalık) için tıklayınız. Link 2

Çamlıca Semt Polikliniği Laboratuvar ( Tahlil ) Sonuçları için tıklaynız.

Çamlıca Semt Polikliniği krokisine ulaşmak için tıklayınız

Çamlıca Semt Polikliniği Adres :  Ferah Mah. No:40 Çamlıca / İstanbul

Telefon: 0216  566 40 00

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap