5 Temmuz 2015

Hakan Şükür Stadına Nasıl Giderim ? Harita Kroki Adres ve Telefon Bilgileri

6 Çarşamba Haziran 2012, 20:39 | Haber | 1 Yorum | Read 7726 Times
Yazar fy23

İstanbul’un yeni ilçelerinden Sancaktepe’nin Hakan Şükür adıyla anılan stadı hizmete açıldı. Sancaktepe belediyesporun da maçlarını oynadığı bu stada ulaşım için gereken bilgileri bilgiportu.net olarak sizler için hazırladık.İşte detaylar.

Hakan Şükür Stadı Adres:AbdurrahmanGazi Mah. Sevenler Cad. Stad Sok.  Hakan Şükür Stadyumu (Samandıra)Sancaktepe İstanbul  ( FiYaka Evleri yanı)

Hakan Şükür Stadı Telefon: 0 216 622 33 91

Hakan Şükür Stadı Krokisi  için tıklayın

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

"Hakan Şükür Stadına Nasıl Giderim ? Harita Kroki Adres ve Telefon Bilgileri" yazımıza 1 Yorum Yapıldı

  1. önder palancı diyor ki:

    SAYIN YETKİLİ MERHABALAR.Dün stadda yaşadığım bir durumu sizinle paylaşmak isterim saat 19.30 sıralarında koşmak için stada geldim ançak kapıdaki güvenlik hava karardığından dolayı koşamıyacağımı söyledi saygıyla karşılayıp oradan ayrıldım.STADIN arkasındaki parka geçtim,vadandaşlar orada kısa mesafede koşuyorlardı,bende onlara katıldım ordaki arkadaş bir önceeki gün akşam 21:00 kadar koştugunu ancak bugün izin verilmedigini söyledi ,acama kapıdaki güvenlik arkadaşın keyfi davranışındanmı kaynaklıdır yoksa stadyumun aldığı kararmı ? sizin aldıgınız bir kararsa lütfen gözden geçirin çalışan biri olarak 19:00 da evimde ancak oluyorum.ve eminimki benim gibi çok kişi var bu durumda olan iyi günler dilerim

Yorum Yap