5 Temmuz 2015

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita

29 Pazar Temmuz 2012, 21:30 | Sağlık | 0 Yorum | Read 1623 Times
Yazar fy23

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Hastanesi bu yazımızın konusu.Bu hastane hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler yazımızın devamında. Yenilenen randevu sistemi başta olmak üzere tüm merak ettiğiniz soruların cevabını bulabileceksiniz.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle İstanbul Mehmet Akif Ersoy  Hastanesinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: İstanbul Mehmet Akif Ersoy Hastanesinden  Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: İstanbul Mehmet Akif Ersoy   Hastanesinden  randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy  Hastanesi krokisine ulaşmak için tıklayınız

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Hastanesi doktor çalışma çizelgesi için tıklayınız.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Hastanesi tahlil sonuçları için tıklayınız.

Telefon rehberi için tıklayınız.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy :  İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No:11 Küçükçekmece- İSTANBUL

Tel  212 692 20 00 – 212 548 48 64

Fax ( Belge geçer ) 0212) 471 94 94

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap