7 Temmuz 2015

Kavacık Diş Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita

7 Cuma Eylül 2012, 17:35 | Sağlık | 2 Yorum | Read 18650 Times
Yazar fy23

Kavacık Diş Hastanesi Beykoz halkına hizmet veren ve Göztepe Ağız ve Diş hastanesine bağlı olarak faaliyet gösteren bir ağız ve diş sağlığı hastanesidir. Gerçek adı ise  Çubuklu Ağız ve Diş Hastanesidir. Sizlere bu hastanenin yenilenen randevu sistemini başta olmak üzere tüm bilgilerini sunmaya çalışacağız.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Kavacık Diş Hastanesi den  randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Kavacık Diş Hastanesi den   Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Telefonla Kavacık Diş Hastanesi den  randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Kavacık Diş HastanesiTelefon :  0216 425 05 24

Kavacık Diş HastanesiFaks : 0216 425 01 23

Çubuklu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinin krokisi ve harita  içintıklayınız.

Kavacık Diş Hastanesidoktor çalışma listesi için tıklayınız.

Kavacık Diş Hastanesi Adres: Çubuklu Mah. Vatan Cad. Şehitahmet Gündoğdı Sok. No :26 Beykoz/İSTANBUL
Etiketler: , , , , , , ,

"Kavacık Diş Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita" yazımıza 2 Yorum Yapıldı

  1. dilara diyor ki:

    hsdjksbkfldkncvlvk

Yorum Yap