3 Temmuz 2015

Kazlıçeşme Semt Polikliniği Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs

30 Pazar Eylül 2012, 15:26 | Sağlık | 0 Yorum | Read 11465 Times
Yazar fy23

Bilgiportu.net olarak sizlere İstanbul hastanelerini tanıtmaya devam ediyoruz.Bu yazımızda sizlere Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak çalışan Kazlıçeşme Semt Polikliniğini  tanıtmaya çalışacağız.Bu hastane ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları az sonra. Başta yenilen internet ve telefon randevusu olmak üzere tüm bilgiler yazımızın devamında.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Kazlıçeşme Semt Polikliniği nden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Kazlıçeşme Semt Polikliniğinden   Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem:Lütfiye Kazlıçeşme Semt Polikliniğinden   randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Kazlıçeşme Semt Polikliniği  krokisine ulaşmak için tıklayınız

Kazlıçeşme Semt Polikliniği  doktor(hekim-poliklinik) çalışma çizelgesi için tıklayınız.

Kazlıçeşme Semt Polikliniği  tahlil (laboratuvar) sonuçları için tıklayınız.

Telefon rehberi için tıklayınız.

Kazlıçeşme Semt Polikliniği  Adres : Gökalp Mh 51-1 Sok N0 18 Zeytinburnu -İST

Tel 0212 679 08 79

Fax ( Belge geçer ) 0212 582 69 88

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap