2 Temmuz 2015

Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniği Randevu Alma Adres Kroki Harita iletişim

10 Çarşamba Ekim 2012, 17:48 | Sağlık | 0 Yorum | Read 3661 Times
Yazar fy23

Bilgiportu.net olarak sizlere İstanbul hastanelerini tanıtmaya devam ediyoruz.Bu yazımızda Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olrak çalışan Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniğini tanıtmaya çalışacağız.Bu hastane ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları az sonra. Başta yenilen internet ve telefon randevusu olmak üzere tüm bilgiler yazımızın devamında.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniğinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniğinden Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem:Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniğinden  randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniği Gastroenteroloji randevuları 18.07.2012 tarihinden sonra telefonla verilecektir.Akşam  20:00 – 22:00 arasında  0216 656 56 56  nolu telefondan randevu alınız.

Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniği Hekim Çalışma Listesi ( Aylık ve Haftalık) için tıklayınız.

Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniği Laboratuvar ( Tahlil ) Sonuçları için tıklaynız.

Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniği krokisine ulaşmak için tıklayınız

Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniği Telefon rehberi için tıklayınız.

Kezban Esat Ünsal Semt Polikliniği Adres :  Samanyolu  Cad. No:4 Ümraniye – İSTANBUL

Telefon : 0 (216) 412 40 32

Fax ( Belge geçer) :    0 (216)  461 13 26

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap