5 Temmuz 2015

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesi Online Randevu Alma

25 Pazartesi Haziran 2012, 20:37 | Sağlık | 1 Yorum | Read 7083 Times
Yazar fy23

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesi bu yazımızın konusu. Sizlere bu hastane hakkında gerekli tüm bilgileri hazırladık. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi sunarak yazımıza geçelim.Eski adı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi olan Medeniyet Üniversitesi Göztepe EAH bölgenin en büyük ve en gelişmiş hastanesi konumunda.Bu hastane ile ilgili tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Medeniyet Üniversitesi Göztepe  Hastanesinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Medeniyet Üniversitesi Göztepe  Hastanesi   Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Telefonla Medeniyet Üniversitesi Göztepe  Hastanesinden   randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ( Aylık ve Haftalık) için tıklayınız. Link 2

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar ( Tahlil ) Sonuçları için tıklaynız.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi krokisine ulaşmak için tıklayınız

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesi Adres :  Doktor Erkin Caddesi SB İst Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadıköy / İST

Telefon : 0 (216) 566 40 00

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

"Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesi Online Randevu Alma" yazımıza 1 Yorum Yapıldı

  1. hüseyin Pamay diyor ki:

    Sayın Prof.Dr. Abdulkadir Koçer den Noroloji Kendime Eşim Hüsniye Canseven Pamay a ve kardeşim Münire Kurtkan a randevu almak istiyorum. yardımlarınızı rica ediyorum .Saygılarımla Hüseyin Pamay Tel.0533 812 24 ..

Yorum Yap