6 Temmuz 2015

Merdivenköy Polikliniği Online Randevu Alma MHRS 182

26 Salı Haziran 2012, 7:39 | Sağlık | 1 Yorum | Read 11772 Times
Yazar fy23

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesine bağlı olarak çalışan Merdivenköy Polikliniği  bu yazımızın konusu. Sizlere bu hastane hakkında gerekli tüm bilgileri hazırladık. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi sunarak yazımıza geçelim

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Merdivenköy Polikliniğinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Merdivenköy Polikliniği   Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Telefonla Merdivenköy Polikliniğinden   randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Merdivenköy Polikliniği Hekim Çalışma Listesi ( Aylık ve Haftalık) için tıklayınız. Link 2

Merdivenköy Polikliniği Laboratuvar ( Tahlil ) Sonuçları için tıklaynız.

Merdivenköy Polikliniği krokisine ulaşmak için tıklayınız

Merdivenköy Polikliniği Adres :  Ressam Salih Ermez Cad. SB İst Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği – Kadıköy / İST

Telefon: 0216 566 66 00

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

"Merdivenköy Polikliniği Online Randevu Alma MHRS 182" yazımıza 1 Yorum Yapıldı

  1. emrah öz diyor ki:

    radevu nasıl alıcam olmuyo

Yorum Yap