29 Mayıs 2015

Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Online Randevu Alma

23 Perşembe Ağustos 2012, 18:27 | Sağlık | 0 Yorum | Read 5079 Times
Yazar fy23

Bakırköy Prof Dr Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu yazımızın konusu.Bu hastane hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler yazımızın devamında. Yenilenen randevu sistemi başta olmak üzere tüm merak ettiğiniz soruların cevabını bulabileceksiniz.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Bakırköy Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Bakırköy Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden  Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Bakırköy Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden  randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları  Hastanesi krokisine ulaşmak için tıklayınız

Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi doktor çalışma çizelgesi için tıklayınız.

Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi tahlil sonuçları için tıklayınız.

Prof Dr Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Adres : Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E. A. Hastanesi 34147 Bakırköy / İstanbul

Tel 0212) 543 65 65

Fax ( Belge geçer ) 0212) 660 54 41

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap