4 Temmuz 2015

Soğanlık Diş Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 MHRS

28 Perşembe Haziran 2012, 19:57 | Sağlık | 1 Yorum | Read 15066 Times
Yazar fy23

E -5 yolu üzeri Soğanlık civarında yer alan Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ( Kartal ADSM) bu yazımızın konusu. Bu hastane ile ilgili yenilenen randevu sistemi de dahil olmak üzere her şeyi yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden  randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden  Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden   randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hekim Çalışma Listesi ( Aylık ve Haftalık) için tıklayınız.

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezikrokisine ulaşmak için tıklayınız

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adres :  Barbaros Hayrettin Paşa Cad. Orta Mah. No: 66 Soğanlık-KARTAL / İSTANBUL P.K.:34888

Telefon: 0216  586 35 00

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

"Soğanlık Diş Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 MHRS" yazımıza 1 Yorum Yapıldı

  1. demet musluoğlu diyor ki:

    ben eşim için randevu almaya çalışıyorum fakat birtürlü alamıyorum daha önce biz eşimin dişleri için randevu aldık ve dişlerinin çekimi tamamlandı f.beste özmıhçı hn. diş etlerininde oturması için kendisine zaman verdi zaten (bu işlemler 11. ay dönemleriydi…) sonra şubatta protez işlemlerinin açıldığı ve o dönemde gelmesini söyledi ve eşim söylendiği üzere şubatta tekrar gitti ama maalesef ssk sında sorun olunca(provizyon vermemiş) dişçi koltuğuna oturup önlüğü önüne takılıp provizyon vermiyo diye koltuktan geri kaldırılmış) şimdide ( ben daha önce size gene bi yazı yazmıştım eşim servis şöförü ve her daim zamanı olmuyo diye ) provizyon verdiği halde ne internetten nede telefondan randevu alamıyorum… ne yapmalıyım…. !!!!!!!!!! lütfen desteğinizi bekliyorum …. gene ilk yazışmamızda size gerekçelerimide anlatmıştım hastalıkların geneli dişten geliyo ve ben aşk evliliğimi yaptığımı ve hiç bir şekilde eşimi kaybetmeye hazır olmadığımı ve sizde bunun üstüne bağlantıya geçmiştik…. hatta oraya geldiğimizde yüzyüze görüşmüştük … ben size eşimin telefonunuda yazıyorum.. ( 0532 625 30 .. ) çünkü servisçi olduğu için her saat ona uymuyo (09.30 la saat 13.00 13.30 arası boşluğu var ) lütfen bu duruma hassasiyetle yaklaşırsanız çok sevinirim…. benim dişlerimide uğur altunkaya bey yapmıştı aynı dönemde ama maalesef yine kötü durumda çünkü benim çene yapım farklı olduğu için ( dişlerim üst üste gelmiyo ve benim öğütücü olan arkada bikaç diş bi araya geliyo…. ya neyse öncelik kocamın … <3 lütfen yardımcı olursanız sevinirim …. saygılar ve yardımınız için şimdiden teşekkürler….

Yorum Yap