1 Temmuz 2015

Uğurmumcu İbni Sina Polikliniği Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita Ulaşım

21 Cumartesi Temmuz 2012, 6:37 | Sağlık | 0 Yorum | Read 9645 Times
Yazar fy23

Uğurmumcu polikliniği Yakacık Doğumevi hastanesine bağlı olan ve uğurmumcu halkına hizmet veren bir semt polikliniğidir. Bu yazımızda sizlere bu poliklinik hakkında bilmeniz gerekenleri sıralamaya çalışalım.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle  Uğurmumcu İbni Sina Polikliniğinden  randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Uğurmumcu İbni Sina Polikliniğinden  Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Uğurmumcu İbni Sina Polikliniğinden   randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Uğurmumcu İbni Sina Polikliniği krokisine ulaşmak için tıklayınız

Uğurmumcu İbni Sina Polikliniği doktor çalışma çizelgesi için tıklayınız.

Uğurmumcu İbni Sina Polikliniği tahlil sonuçları için tıklayınız.

Uğurmumcu İbni Sina Polikliniği Adres :  Uğurmumcu Mah. Şeyhşamil Caddesi Kartal Belediyesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi.(Uğurmumcu PTT şubesi yanı.)

Tel 0216 475 17 70

Fax ( Belge geçer ) 0216 377 23 30

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yap