5 Temmuz 2015

Yenibosna Fizik Tedavi Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita Ulaşım

5 Pazar Ağustos 2012, 21:53 | Genel, Sağlık | 3 Yorum | Read 20356 Times
Yazar fy23

İstanbulun en büyük ve en önemli fizik tedavi merkezlerinden biri olan İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Yenibosna Ek Hizmet Binası  bu yazımızın konusu. Üstün donanımı ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan hastanenin tüm yönlerini sizlere sunacağız.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle İstanbul Yenibosna  Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem:İstanbul Yenibosna  Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinden  Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem:İstanbul Yenibosna  Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinden  randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

İstanbul Yenibosna Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma  Hastanesi krokisine ulaşmak için tıklayınız

İstanbul Yenibosna  Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktor çalışma çizelgesi için tıklayınız.

İstanbul Yenibosna  Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları için tıklayınız.

İstanbul Yenibosna  Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres : YENİ BOSNA MERKEZ MAH. AYVAZ CAMİ SOK. NO:4     YENİBOSNA / BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Tel 0212 – 442 04 57

Fax ( Belge geçer ) 0212 – 442 08 21 

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

"Yenibosna Fizik Tedavi Hastanesi Online Randevu Alma Alo 182 Mhrs Adres Kroki Harita Ulaşım" yazımıza 3 Yorum Yapıldı

  1. Adınız... diyor ki:

    Ek Hizmet binasının nerde olduğunu yaklaşık iki saattir internette arıyorum ama sağlık ocakları dahi çıkıyo bu hastane yok..

  2. elişan diyor ki:

    ben radevu almışım tam olarak nerde bu hastane

  3. muşude diyor ki:

    randevu aldım fakat yerini bilmiyorum

Yorum Yap