6 Temmuz 2015

Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezi Online Randevu Alma Alo 182 MHRS

2 Pazartesi Temmuz 2012, 5:05 | Sağlık | 1 Yorum | Read 28916 Times
Yazar fy23

Cennet Kültür Merkezinin alt katında bulunan ve Bahçelievler Diş hastanesine bağlı olarak çalışan  Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezi  ile ilgili tüm bilgiler bu yazımızda. Yenilenen randevu sisteminden adres kroki ve ulaşım bilgilerine kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde insanların hastane işlemlerinde daha rahat hizmet alabilmesi için yeni bir proje hazırladı. MHRS ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) İnsanların ister internetten ister telefonla tek merkezden randevu almasını sağlayan bir sistem. Yoğunluktan kilitlenen hastanelerin internet siteleri ya da sürekli meşgul çalan telefonlar artık tarih oluyor. Nihayet 26 Mart 2012 tarihi itibarıyla bu uygulama İstanbul’da da hizmete girdi.Yenilenen bu sistemle Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezinden randevu almak için yapmanız gerekenleri sıralayalım.

1. Yöntem: Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezinden   Online Randevu Almak için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine tıklayınız.

Online randevu alma resimli anlatım için tıklayınız.

2. Yöntem: Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezinden   randevu almak istyiyorsanız ALO 182 yi arayıp çıkan operatöre kimlik bilgilerinizi verdikten sonra istediğiniz hastaneden randevu alabiliyorsunuz.

Yeşilova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi krokisine ulaşmak için tıklayınız

Yeşilova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi doktor çalışma çizelgesi için tıklayınız.

Yeşilova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adres :  Cennet mah.Yahya Kemal Beyazıt cad.No:32 KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

Telefon: 212 592 00 33

Fax  212 441 53 18

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

"Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezi Online Randevu Alma Alo 182 MHRS" yazımıza 1 Yorum Yapıldı

  1. eyup usal diyor ki:

    randuvu almak istiyorum nasıl ala bilirim

Yorum Yap